НОВИНИ

09.09.2009 | Уряд Польщі прийняв проект бюджету на 2010 рік з рекордним дефіцитом понад 18 млрд доларів
Джерело - УКРІНФОРМ

Рада Міністрів Польщі прийняла проект бюджету на 2010 рік з рекордним дефіцитом у розмірі 52,2 млрд злотих (понад 18 млрд доларів). Відповідно до нього, надходження до бюджету плануються на рівні 245,5 млрд злотих (близько 86 млрд доларів), а витрати - 297,7 млрд злотих (понад 104,4 млрд доларів США). Крім того, документом передбачається ріст ВВП у наступному році на рівні 1,2%, та інфляції - 1%.


Згідно з інформацією інформаційного центру уряду (CIR) РП, прогнозується, що у 2011 році ріст ВВП країни становитиме 2,8%, у 2012 році - 3%, а в 2013 році він сягне 3,4%. Інформується також, що з 2011 року покращуватиметься ситуація на ринку праці. CIR відзначає, що істотним рушієм розвитку країни буде організація Євро-2012, що спричинить зростання інвестиційної привабливості країни.


З приводу оприлюднення проекту бюджету на наступний рік, голова польського уряду Дональд Туск відзначив, що високий дефіцит пояснюється кризовими явищами, які не оминули й відносно благополучну з економічної точки зору Польщу.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8635. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект