НОВИНИ

07.09.2009 | Президент України розпочинає державний візит до Республіки Польща
Джерело - УКРІНФОРМ

Президент України Віктор Ющенко разом із дружиною на запрошення глави Польської держави Леха Качинського розпочинає сьогодні дводенний державний візит до Республіки Польща.Очікується, що в перший день візиту відбудуться переговори державних делегацій під головуванням Президентів двох країн, зустрічі з Головою Ради Міністрів РП Дональдом Туском та Маршалком Сейму Броніславом Коморовським. Глава Української держави покладе квіти до Могили Невідомого солдата і візьме участь у відкритті пам'ятного знака жертвам Голодомору 1932-1933 років на Вольському цвинтарі у Варшаві.


Протягом другого дня перебування В.Ющенка в РП відбудеться зустріч Глави держави з українцями, які проживають в місті Перемишль (південь Польщі). Плануєтьтся також, що Президент візьме участь у церемонії передачі місцевій українській громаді приміщення Українського дому.


Під час переговорів з керівниками Польської держави має бути обговорений весь спектр тем українсько-польського співробітництва. Йдеться про питання глобальної, європейської, регіональної безпеки та стабільності, європейської та євроатлантичної інтеграції України, а також економічного, фінансового, транскордонного співробітництва двох країн. Крім того, буде акцентовано увагу на співпраці в підготовці до проведення Євро-2012.


У ході переговорів Президент має намір окремо наголосити на необхідності активізації спільних зусиль у процесі українсько-польського єднання та примирення.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект