НОВИНИ

03.09.2009 | "Люфтганза" нарешті проковтнула "Австрійські авіалінії"
За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Найбільша німецька авіакомпанія демонструє оптимізм у скрутні часи, купуючи австрійські Austrian Airlines. Відповідні угоди про злиття має бути підписано у четвер у Відні.Як заявив член правління "Люфтганзи" Штефан Лауер, одразу ж відбудуться установчі збори нової наглядової ради та правління об’єднаного концерну. Таким чином група "Люфтганза" обслуговуватиме 100 мільйонів пасажирів на рік і стане найбільшою серед авіаліній Європи, випередивши навіть Air France/KLM.


 


Німецький концерн сплатить за "Австрійські Авіалінії" до 382 мільйонів євро. Однак значну частину цієї суми буде перераховано лише в тому разі, якщо будуть зафіксовані очікувані економічні успіхи.


Євросоюз дав згоду на злиття та виділення урядом Австрії дотацій авіалініям, які за цим послідують, під низку зобов’язань. Зокрема, на сполученнях між Віднем і Франкфуртом, Мюнхеном, Штутгартом, Кельном та Брюсселем правами на виліт і посадку доведеться поділитися із конкурентами.


Кінець "чорної смуги"?


Щоправда, кількість бронювань надалі знижується, але у преміум-сегменті спад зупинено. Саме квитки першого класу  були для найбільшої німецької, а тепер вже й найбільшої європейської авіакомпанії проблемою номер один у кризу. Клієнти стали дедалі більше заощаджувати, що посилило позиції дешевих авіаліній, таких як Ryan Air та Easyjet.


У зв’язку з інтеграцією до концерну авіаліній bmi, Brussels Airlines та Austrian Airlines, керівництво "Люфтганзи" бачить безліч проблем. Адже і нові члени бізнес-родини, як-от з Відня, перебувають в економічній скруті.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект