НОВИНИ

03.09.2009 | США розглянуть пропозиції Ірану щодо ядерної програми серйозно і з відповідною повагою - Держдеп
Джерело - УКРІНФОРМ

Адміністрація Білого дому розгляне будь-які пропозиції Ірану щодо його ядерної програми серйозно і з відповідною повагою. Про це заявив речник Державного департаменту США Іан Келлі.За словами представника американського зовнішньополітичного відомства, від іранської сторони поки не надходило жодних нових ідей на адресу керівництва США чи інших учасників переговорного процесу. Разом з тим, він підтвердив готовність офіційного Вашингтона взяти до уваги пропозиції Тегерана. "Ми вітатимемо конструктивну відповідь уряду Ірану на пропозицію групи "P5+1" щодо прямих переговорів, озвучену в квітні 2009 року", - наголосив Іан Келлі. На його переконання, просування у переговорному процесі наблизить Іран до відповідності його міжнародним зобов'язанням та створить умови для мирного вирішення ядерної програми ІРІ.


Як повідомляв УКРІНФОРМ, Тегеран підготував нові пропозиції, що стосуються його ядерної програми, і готовий відновити діалог з провідними світовими державами. Про це напередодні заявив головний учасник переговорного процесу з боку Ірану Саїд Джалілі.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект