НОВИНИ

02.09.2009 | На 5-му каналі стартує телепроект про НАТО "Фактор безпеки"
Джерело - Сайт "Україна-НАТО" МЗС України


6 вересня на 5-му каналі стартує новий євроатлантичний телепроект "Фактор безпеки", створений спільними зусиллями Державного комітету телебачення та радіомовлення, Державної прикордонної служби та за підтримки Центру інформування та документування НАТО в Україні. Програма виходитиме щонеділі о 16:30, повідомляє департамент інформаційної політики Держкомтелерадіо.


Автори "Фактору безпеки" відвідають країни трьох хвиль розширення НАТО (Угорщина, Естонія, Хорватія та Албанія) і покажуть реформи сектору безпеки, історичний аспект створення Північноатлантичного блоку. У рамках проекту, крім документальних фільмів, виходитимуть трихвилинні сюжети новин.


Телепроект реалізується згідно з цільовим планом "Україна-НАТО". Програма має намір показати, чим живе НАТО, які цілі ставить перед собою, якими демократичними нормами і стандартами керується. Його мета - підвищення обізнаності суспільства щодо НАТО.


"Відтепер ми працюватимемо з телебаченням, а відтак і з телеглядацькою аудиторією, щоб пояснити, що таке НАТО", - сказав керівник відділу НАТО по роботі з країнами-партнерами Мішель Дюре на презентації проекту "Фактор безпеки" 27 серпня в інформагенції "Укрінформ".


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5384. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект