НОВИНИ

02.09.2009 | МВФ незадоволений: ситуація в Україні ще гірша
За матеріалами - Української правди, "Комерсант-Україна"

Місія Міжнародного валютного фонду вже незадоволена ситуацією з держбюджетом України і відмовою підвищити з 1 вересня тарифи на газ для населення.


Місія МВФ із трьох осіб на чолі з Джейлою Пазарбазіолу прибула до Києва напередодні, її візит триватиме з 1 по 4 вересня.


"Ви знаєте, що найближчим часом (до 15 вересня) уряд має намір подати до парламенту проект держбюджету на 2010 рік. Тому завданням місії є вивчення цього документа", - розповів співрозмовник видання у фонді.За словами джерела, близького до переговорів, "місія МВФ розібралася в ситуації усього за дві години роботи".


"Мало того, що проект бюджету не готовий, так ще й ситуація зараз гірша, ніж на момент надання третього траншу: парламент подолав вето на зміни до закону "Про Нацбанк" про виділення 9,8 млрд грн на Євро-2012, а підвищення ціни газу для населення з 1 вересня скасовано", - сказало це джерело.


Ці питання вже 3 вересня будуть обговорюватися моніторинговим комітетом у складі МВФ, Кабінету міністрів, Нацбанку, секретаріату президента й Нацкомісії регулювання електроенергетики.


"У найкращому випадку місія поїде, а з європейського департаменту МВФ надійде різкий лист із указівкою змін і термінів їх виконання", - сказав співрозмовник.


"Але складається враження, що в МВФ розуміють, що виконання вимог гальмується наближенням виборів президента. І в них немає впевненості в успішній роботі над помилками", - додав він.

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект