НОВИНИ

01.09.2009 | Тимошенко відмінила зустріч з Туском
Джерело - УНІАН

Прем’єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО відмінила заплановану на сьогодні двосторонню зустріч з главою польського уряду Дональдом ТУСКОМ. (УНІАН: Ю.ТИМОШЕНКО відбула у Польщу, де сьогодні у Гданьську візьме участь у міжнародних заходах, присвячених 70-річчю початку Другої Світової війни. На зустріч в Гданьську запрошені керівники багатьох європейських країн.)


Як повідомило кореспонденту УНІАН у Польщі поінформоване джерело, зустріч із Д.ТУСКОМ відмінено у зв’язку з тим, що Ю.ТИМОШЕНКО одразу після завершення офіційних заходів у Гданську відбуде з візитом до Лівії.


Співрозмовник агентства повідомив, що розширена розмова глав урядів Польщі та України планувалися увечері, після завершення офіційних заходів із відзначення 70-ї річниці початку Другої Світової війни.


Джерело додало, що Ю.ТИМОШЕНКО та Д.ТУСК матимуть можливість поспілкуватися під час урочистостей.


За інформацією Посольства України у Варшаві, на сьогодні була запланована півгодинна зустріч прем’єрів України та Польщі у рамках заходів до 70-ї річниці початку Другої Світової війни. Д.ТУСК та Ю.ТИМОШЕНКО планували під час зустрічі обговорити актуальні питання двосторонньої співпраці.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2734. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект