НОВИНИ

01.09.2009 | НАТО планує залучити до формування нової Стратегічної Концепції Україну
За матеріалами - УКРІНФОРМ

При формуванні нової стратегічної концепції НАТО буде врахована думка не лише дипломатичних кіл альянсу, а й країн-партнерів, у тому числі й України. Про це на прес-конференції в УКРІНФОРМі повідомив керівник відділу по роботі з країнами-партнерами НАТО Мішель Дюре.За його словами, "є рішення Ради НАТО запросити до дискусії наших партнерів". З метою обговорення концепції будуть організовані круглі столи із залученням фахівців різних держав, у тому числі, й України. Подібна дискусія нещодавно відбулася в Казахстані, сказав Мішель Дюре, який донедавна обіймав посаду керівника Центру інформації та документації НАТО в Україні.


Створення нової Стратегічної Концепції НАТО офіційно розпочалося в липні цього року. До обговорення документу, який має бути ухвалений у 2010 році, планується залучити й широку громадськість, для чого були створені відповідний Інтернет-модуль, форум та спеціальна поштова скринька. Свою думку користувачі Інтернету можуть висловити й у відеоблозі нового Генерального секретаря НАТО Андерса Фога Расмуссена.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект