НОВИНИ

31.08.2009 | Естонія виступає проти будівництва газопроводу "Північний потік"
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Позиція Естонії з питання будівництва "Північного потоку" в своїй економічній зоні Балтійського моря з часом не змінилася, країна продовжує виступати проти прокладання цього газопроводу. Про це в інтерв'ю радіостанції "Ехо Москви" заявив міністр закордонних справ Естонії Урмас Пает.







За словами міністра, причина такої позиції пояснюється побоюваннями за екологічний стан регіону. "Загалом, наша позиція не змінилася. Ми вважаємо, що Балтійське море - не дуже підходяще місце для такого великого будівництва. Отже наша основна проблема, все-таки, пов'язана з екологією", - заявив він.


Урмас Пает повідомив, що, за даними спеціалістів, у разі аварії газопроводу знадобиться 35 років, щоб замінити всю воду в Балтійському морі. "Так що це дуже тривалий процес, якщо щось трапиться. І будувати більше ніж тисячу кілометрів таку серйозну інфраструктуру в морі - це велика робота. І ризики залишаться високими", - сказав міністр.


Міністр висловив також здивування, чому газопровід не можна було проектувати на суші, "де і знаходяться досі також дуже великі труби між Росією та Європою".


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект