НОВИНИ

31.08.2009 | У Путіна розкрили його плани з Тимошенко
Джерело - Українська правда

Прем'єр-міністри Росії й України в ході двосторонньої зустрічі в Гданську обговорять "газову" тематику і питання надання Києву російського кредиту.


Про це повідомив заступник голови апарату уряду РФ Юрій Ушаков журналістам напередодні візиту прем'єра Росії Володимира Путіна до Польщі.


"У ході бесіди буде обговорюватися безліч тем, включаючи газову проблематику, безсумнівно", - заявив Ушаков.У числі інших питань, які будуть порушуватися під час зустрічі, він назвав ситуацію в Україні та стан російсько-українських відносин, у тому числі, "практичні аспекти співпраці" урядів двох країн.


Крім того, за його словами, "напевно буде обговорюватися" і питання надання Києву російського кредиту.


Ушаков припустив, що бесіда прем'єрів "матиме закритий характер".


Як відомо, Київ сподівається досягти компромісу з Москвою щодо скорочення постачань газу в 2010 році. Зокрема, прем'єр Юлія Тимошенко заявляла про плани України в 2010 році скоротити імпорт російського природного газу до 25-27 млрд кубометрів у порівнянні з 33 млрд кубометрів цього року і 52 млрд куб. м - минулого.


На брифінгу напередодні візиту Путіна до Польщі заступник голови апарату його уряду нагадав про нещодавню телефонну розмову прем'єрів Росії та України, у ході якої сторони узгодили графіки двосторонніх зустрічей на рівні голів кабінетів міністрів, у тому числі, зустріч у Гданську.


"На даний час існує домовленість про проведення Ради голів урядів СНД в Ялті у листопаді – майданчик Співдружності завжди дає можливість для двосторонніх контактів", - сказав Ушаков. При цьому він додав, що "зараз важко загадувати", чи буде проводиться чергова двостороння зустріч Путіна у Тимошенко на "полях" цього заходу.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект