НОВИНИ

31.08.2009 | Україна та НАТО посилюють співпрацю
За матеріалами - Офіційного сайту НАТО

Підписавши «Декларацію, яка доповнює Хартію про Oсобливе партнерство між Україною та НАТО» в Штаб-квартирі НАТО 21 серпня 2009 року, НАТО та Україна піднесли свої відносини на якісно вищий рівень. Документ підписали Генеральний Секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен та Посол України в НАТО Ігор Сагач від імені Президента України.


 


Декларація уповноважує Комісію Україна-НАТО відігравати головну роль у процесі, започаткованому Бухарестським Саммітом 2008 року, коли лідери Альянсу погодилися, що в майбутньому Україна «стане членом НАТО». Комісія Україна-НАТО відіграватиме ключову роль у поглибленні політичного діалогу та співпраці між Україною та НАТО, а також у підтримці реформ в Україні.


Ця Декларація є продовженням до угоди, досягнутої міністрами закордонних справ у грудні 2008 року щодо внесення змін у Хартію Україна-НАТО, що відображають рішення, прийняті на Самміті НАТО в квітні 2008 року в Бухаресті.


Текст Декларації про доповнення "Хартії про особливе партнерство" - http://www.nato.int/cps/uk/natolive/official_texts_57045.htm


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект