НОВИНИ

07.08.2009 | Ющенко затвердив Річну національну програму з підготовки України до членства в НАТО
За матеріалами - УНІАН

Президент України Віктор Ющенко видав указ “Про затвердження Річної національної програми на 2009 рік з підготовки України до набуття членства в Організації Північноатлантичного договору”.
 


Текст відповідного документа розміщений на офіційному сайті глави держави.


Указом з метою забезпечення реалізації нового етапу співробітництва між Україною і НАТО відповідно до рішень, прийнятих під час засідань Комісії Україна – НАТО 4 квітня 2008 року у Бухаресті та 3 грудня 2008 року у Брюсселі, створення належних умов для ефективного виконання пріоритетних завдань у сфері євроатлантичної інтеграції України та підготовки України до набуття членства в цій організації затверджено відповідну річну програму.


Уряду доручено розробити і затвердити у місячний строк план заходів з виконання у 2009 році Річної національної програми, а також подати до 1 грудня цього року проект Річної національної програми на 2010 рік та в подальшому подавати проекти річних національних програм на наступні роки до 1 грудня року, що передує плановому.


Центральним органам виконавчої влади, іншим державним органам, відповідальним за виконання завдань Річної національної програми доручено подавати щоквартально до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом, Кабінету міністрів України і Національному центру з питань євроатлантичної інтеграції України звіти про стан виконання плану заходів з виконання у 2009 році Річної національної програми для дальшого інформування Президента.


Державному комітету телебачення та радіомовлення України за участю Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції України, Міністерства закордонних справ, інших державних органів, відповідальних за виконання завдань Річної національної програми доручено забезпечити регулярне інформування громадськості про хід та результати виконання програми у 2009 році.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 442. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект