НОВИНИ

07.08.2009 | Кирило відзвітував Кремлю про поїздку в Україну
За інформацією - Української правди

Патріарх Кирило поінформував президента Росії Дмитра Медведєва про результати своєї поїздки в Україну.


Медведєв сказав, що підтримує главу Російської церкви в необхідності збереження єдності російського та українського народів. Також він повідомив, що має намір зробити ряд висновків, вислухавши розповідь патріарха.


 
"Ми обговоримо ваш візит", - зазначив Медведєв, відкриваючи зустріч. "Мені цікаво дізнатися ваші враження від відвідування України", - сказав президент РФ.


"У нас останнім часом досить складні відносини і нас це не радує", - додав Медведєв. "Тому мені цікава і ваша оцінка, щоб вибудовувати відносини", - зазначив він.


Патріарх зізнався, що поїздка в Україну стала, мабуть, "одним з найяскравіших вражень у пастирському житті".


"Я зустрівся з десятками, а може бути, і сотнями тисяч людей, які з великою любов'ю, щирістю і внутрішнім динамізмом реагували на приїзд свого патріарха", - заявив Кирило.


Як сказав патріарх, він відчув, що "велика духовна спільність, яка створювалась нашими народами протягом тисячоліть, стала базисною цінністю, яку неможливо похитнути політикою".


"Ми повинні, відштовхуючись від цієї спільності, зробити все, щоб, поважаючи суверенітет і беручи сформовані політичні реалії, робити все, щоб люди відчували себе близькими, єдиними і, незважаючи на приналежність до різних держав, синами і дочками Російської православної церкви", - сказав Кирило.


Медведєв погодився з такою позицією. "Незважаючи на поділ, братські почуття повинні зберігатися не залежно від того, хто стоїть при владі і часто кон'юнктурної політики, якій віддаються ті чи інші керівники", - сказав він.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1979. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект