НОВИНИ

05.08.2009 | Офіс зв'язку НАТО в Україні очолить представник Польщі
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Новим керівником Офісу зв'язку НАТО в Україні призначено представника Польщі Марчіна Козєла. Про це сьогодні поінформувало представництво РП при Північноатлантичному Альянсі.


Польський військовий експерт, колишній заступник міністра оборони Польщі професор Станіслав Козєй в ексклюзивному коментарі для УКРІНФОРМу назвав М.Козєла "висококласним військовим аналітиком". На його переконання, призначення поляка - це хороший вибір для НАТО, оскільки "Польща в Альянсі сприймається як адвокат України, як країна, що намагається допомогти Києву якісно підготуватися до можливого членства в організації". Це також є визнанням з боку НАТО для Польщі, яка займає активну позицію стосовно подальшого поглиблення співпраці Києва з Брюсселем, додав він. С.Козєй висловив упевненість, що новопризначений директор Офісу зв'язку НАТО в Україні буде "відповідною людиною на відповідному місці".


Цивільний службовець міністерства оборони Польщі Марчін Козєл з 2002 року працював у відділі оборонної політики і планування міжнародного секретаріату НАТО в Брюсселі, де, насамперед, займався питаннями співпраці НАТО-Україна.


До нього з лютого 2004 року упродовж понад 5 років Офіс зв'язку НАТО в Україні очолював американець Джеймс Грін.


Офіс зв'язку НАТО в Україні був відкритий у квітні 1999 року з метою сприяння участі України у програмі "Партнерство заради миру", поглиблення співпраці між НАТО та українськими структурами.


В Україні також діє Центр інформації та документації НАТО, що відкрився у Києві у 1997 році з метою поліпшення інформованості про Альянс та взаєморозуміння між Україною та НАТО. Центр надає інформацію, сприяє проведенню досліджень, а також фінансує здійснення проектів громадянами України та організаціями за темами, пов'язаними з діяльністю НАТО.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9626. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект