НОВИНИ

05.08.2009 | США не виключають постачань озброєнь до Грузії
За матеріалами - УНІАН, Associated Press.

США не виключають постачань до Грузії захисних озброєнь, незважаючи на протести Росії, заявили представники американської адміністрації на слуханнях в сенаті Конгресу США, передає Associated Press.


Таку заяву зробив, зокрема, заступник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки, колишній посол США в Росії Александр Вершбоу. За його словами, раніше військова допомога США Грузії полягала в тренуванні та модернізації її збройних сил. Проте А.Вершбоу додав, що "інші форми співпраці теж можуть мати місце, в цьому питанні нічого не може бути виключено".


За словами заступника Держсекретаря США у справах Євразії Філіпа Гордона, "на постачання до Грузії не існує міжнародного ембарго".


Вчора заступник міністра закордонних справ РФ Григорій Карасін заявив, що США вже "відіграють ключову роль у переозброєнні грузинської військової машини" і попередив, що втручання США йде "на шкоду процесу демократії в Грузії".


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект