НОВИНИ

05.08.2009 | Президенти США та РФ обговорили ситуацію на Кавказі та підготовку нового договору щодо обмеження стратегічних озброєнь
Джерело - УКРІНФОРМ

Президенти США та Російської Федерації обговорили у телефонному режимі ситуацію на Кавказі та підготовку нового договору щодо обмеження стратегічних озброєнь. Про це йдеться у заяві прес-служби Білого Дому.


Дмитро Медведєв зателефонував Баракові Обамі, аби привітати американського колегу з Днем народження. Під час розмови лідери двох країн торкнулися грузинського питання та відзначили необхідність докласти максимум зусиль для зменшення напруження в регіоні.


Глава Білого Дому наголосив на виключній важливості того, щоб сторони діяли відповідно до встановленого механізму кризового менеджменту. Він підкреслив, що має проводитися міжнародний моніторинг ситуації в регіоні.


Дмитро Медведєв та Барак Обама обговорили також необхідність "рухатися вперед швидшими темпами в рамках договорів, досягнутих на липневому саміті в Москві". Зокрема, президенти підтвердили намір завершити переговори відносно нового договору щодо обмеження стратегічних озброєнь до грудня 2009 року, йдеться у заяві.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект