НОВИНИ

05.08.2009 | Безробіття у Європі сягає 15 мільйонів
За матеріалами - Української служби ВВС

Рівень безробіття у країнах Євросоюзу, які долучилися до спільної валюти – євро, сягнуло у червні 9,4%.Лише за останній місяць кількість зареєстрованих безробітних збільшилася на 158 тисяч, і сягнула разом майже 15 мільйонів людей (14,9). Водночас, статистика відзначає, що падіння інфляції у липні відбувалося швидшими темпами ніж очікувалося.


Євростат повідомляє, що ціни на споживчі товари в 16 країнах євро зони впали на 0,6%. Це складає найнижчий рівень інфляції у Європі за останні 50 років.


Експерти твердять, що трудове законодавство у Європі є не гнучким і ситуація погіршилася через згортання будівельної галузі на час кризи.


Найгірший показник зареєстровано у Іспанії, де без роботи опинилися 18% працівників, а серед молоді безробіття сягнуло 36%.


Найнижче безробіття у Голландії – лише 3,3%, а середній показник безробіття серед європейської молоді – 19,5% | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1837. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект