НОВИНИ

04.08.2009 | Представник Польщі ввійшов до "Групи мудреців НАТО"
За матеріалами - УНІАН, РІА "Новости"

Колишній міністр закордонних справ Польщі, співголова польсько-російської Групи з важливих питань професор Адам Ротфельд увійшов до так званої "Групи мудреців НАТО", яка готуватиме нові стратегічні пріоритети Північноатлантичного Альянсу, повідомив офіційний представник МЗС Польщі Петро Пашковський.


За його словами, "безпосередня участь представника Польщі в роботі над новою стратегічною концепцією розвитку НАТО дасть можливість акцентувати роль регіону (Центральної і Східної Європи) в евроатлантичній політиці".


"Група мудреців НАТО" складається з 12 представників держав-членів Північноатлантичного Альянсу, керуватиме якою колишня Держсекретар США Мадлен Олбрайт.


Планується, що Група почне роботу у вересні цього року і представить проект реформи НАТО на саміті Альянсу восени 2010 року.


Адам Ротфельд займав посаду міністра закордонних справ Польщі в 2005 році. Доктор наук, професор. Тривалий час працював у польському Інституті міжнародних відносин.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект