НОВИНИ

31.07.2009 | Українські офіцери миротворчого персоналу України в Ісламській Республіці Афганістан надають допомогу місцевим мешканцям
За матеріалами - Сайту "Україна-НАТО" МЗС України

У складі багатонаціонального контингенту Міжнародних сил сприяння безпеці в Ісламській Республіці Афганістан проходять військову службу офіцери миротворчого персоналу України.Найбільш важливим для багатонаціонального контингенту залишається діяльність українських офіцерів зі складу підрозділу цивільно-військового співробітництва та українських військових лікарів. Тільки протягом останніх семи діб українські офіцери тричі організовували і здійснювали патрулювання населених пунктів провінції Гор з метою надання допомоги місцевому населенню.


Наприклад, патруль під керівництвом підполковника Петра Малєєва у складі підрозділів литовського та хорватського контингентів та за участю майора медичної служби Володимира Негодуйко, який очолював медичну секцію Групи реконструкції провінції, здійснили марш до кишлаку Наркох, що розташований на відстані 120 кілометрів від адміністративного центру провінції Гор міста Чакчаран, де знаходиться базовий табір багатонаціонального контингенту.


Під час медичного огляду, який тривав близько 7 годин, Володимир Негодуйко спільно з литовськими військовими медиками оглянули близько 300 мешканців, серед яких 150 були діти віком до 10 років. Під час огляду були виявлені хворі на туберкульоз, гепатит, дизентерію та лейшманіоз.


Також майор медичної служби Віталій Добровольський здійснював заходи медичного забезпечення під час патрулювання підрозділом литовського контингенту  кишлаку Лалва Сар Джангал, що знаходиться на відстані 180 км від міста Чакчаран.


Особисто офіцер медичної служби оглянув 150 хворих та надав допомогу медичному персоналу місцевої лікарні. А вже незабаром майор медичної служби Віталій Добровольський розпочав навчальні заняття з медичним персоналом лікарні міста Чакчаран, безпосередньо у базовому таборі багатонаціонального контингенту.


У першій половині одного з останніх днів липня патруль під керівництвом підполковника Петра Малєєва у складі офіцерів штабу багатонаціонального контингенту провів рекогносцировку північно-західного району міста Чакчаран. За результатами патрулювання командуванню Групи реконструкції провінції були підготовлені та надані пропозиції щодо необхідності проведення інформаційної роботи серед мешканців району.


Крім того підполковник Петро Малєєв очолював патруль у складі підрозділів литовського та хорватського контингентів, метою якого було уточнення обстановки в районах Даулат Яр та Лалва Сар Джангал, проведення інженерної розвідки маршрутів руху, започаткування соціальних проектів урядів Японії та Литви та надання медичної допомоги місцевому населенню.


Медичну секцію Групи реконструкції під час патрулювання в районах Даулат Яр та Лалва Сар Джангал також очолював майор медичної служби Володимир Негодуйко. Шлях до населених пунктів пролягав по високогір’ю. Щоб дістатися до цілі, необхідно було подолати три перевали висотою близько 3000 метрів над рівнем моря. Але


Підполковник Петро Малєєв під час патрулювання зустрівся з представниками офіційної влади районів та обговорив з ними подальші напрями надання допомоги місцевим мешканцям, проконсультував представника місії Японії щодо можливості інвестування в проекти у галузі освіти, охорони здоров’я та сільського господарства цих районів.


Також керівником патруля були проведені заняття з підрозділом Афганської національної поліції кишлаку Доплат Яр з тактико-спеціальної та вогневої підготовки. А Володимир Негодуйко оглянув близько 100 хворих в населених пунктах Алаяр, Тануртак, Вазьян та Мадраса.


 В базовому таборі протягом тижня підполковник медичної служби Кирило Кравченко організовував виконання посилених протиепідемічних заходів проти поширення кишкової інфекції. Протягом двох діб було виявлено 15 хворих військовослужбовців, але завдяки професіоналізму підполковника Кирила Кравченка поширення хвороби вдалося локалізувати.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3738. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект