НОВИНИ

30.07.2009 | За попередніми підрахунками голосів на виборах у Молдові, опозиція обійшла правлячу ПКРМ
За матеріалами - УКРІНФОРМ

За попередніми результатами опрацювання Центрвиборчкомом Молдови бюлетенів на момент 10.00 сьогоднішнього дня, опозиція у загальному підсумку обійшла правлячу Партію комуністів РМ на дострокових парламентських виборах.Таким чином, на цей момент Партія комуністів Республіки Молдова набирає 45,1%. Опозиційні сили у загальній сумі отримали підтримку 50,8% електорату. Зокрема, Ліберал-демократична партія Молдови - 16,4%, Ліберальна партія - 14,4%, Демократична партія - 12,6%, Альянс "Наша Молдова" - 7,4%.


Інші три формування набрали менше за необхідну кількість голосів, щоб пройти до парламенту.


Разом з тим, як стверджують аналітики, оголошені результати ще не свідчать про те, що ПКРМ піде в опозицію після нинішніх виборів. Інтрига криється у тому, з ким об'єднається в парламентську коаліцію Демократична партія, яку нещодавно очолив екс-комуніст, колишній голова молдовського парламенту Маріан Лупу. Перейшовши в опозицію, він у ході передвиборчої кампанії активно критикував ПКРМ, але у той самий час заявляв про готовність йти на компроміс з усіма політичними силами (не виключаючи комуністів) заради національної єдності.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект