НОВИНИ

29.07.2009 | Депутати Європарламенту обрали голів комітетів
Джерело - Європейський простір

Завершився розподіл посад голів та заступників парламентських комітетів Європейського Парламенту. Зокрема, найбільше місць серед керівників комітетів отримала Італія, а також Франція та Німеччина.


Економічні комітети отримали представники правоцентристських партій: третя за величиною політична група "Альянс лібералів та демократів Європи" керуватиме спеціальним комітетом по боротьбі з кризою (Вульф Клінц, Німеччина) та комітетом з економічних та монетарних питань (Шерон Боулс, Об’єднане Королівство).


Європейська народна партія, найбільша парламентська група, також керуватиме двома економічними комітетами – з питань внутрішнього ринку та захисту прав споживачів (Малкольм Харбор, Об’єднане Королівство) та з питань промисловості (Херберт Ройль, Німеччина).


Бюджетний комітет очолив Алан Ламасур, Франція, комітет з питань бюджетного контролю – Луїджі де Магістріс, Італія.


Комітет з питань зовнішніх відносин очолив Габріеле Альбертіні, Італія, питаннями розвитку займатиметься Єва Жолі, Франція, а міжнародної торгівлі – Вітал Морейера, Португалія.


Комісар ЄС з питань регіонального розвитку Данута Хюбнер, Польща, відтепер керує відповідним комітетом в Європарламенті.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 611. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект