НОВИНИ

29.07.2009 | Питання співробітництва в оборонній сфері обговорюватиметься в ході візиту в Україну Державного секретаря Міністерства оборони Угорської Республіки
За матеріалами - Сайту "Україна-НАТО" МЗС України

28 липня, в Україну з візитом прибула угорська військова делегація на чолі з Державним секретарем Міністерства оборони Угорської Республіки пані Агнешею Вадаї. 


Офіційна частина візиту Державного секретаря Міністерства оборони Угорської Республіки пані Агнеши Вадаї розпочнеться 29 липня з візиту ввічливості до тимчасово виконуючого обов’язки Міністра оборони України Валерія Іващенка.


У цей же день відбудуться офіційні переговори у складі військових делегацій України і Угорської Республіки. В ході переговорів заступник Міністра оборони України Володимир Діброва та Державний секретар Міністерства оборони Угорської Республіки пані Агнеш Вадаї планують обговорити широкий спектр актуальних питань співробітництва в оборонній сфері.


Зокрема, питання стану та перспектив українсько-угорської співпраці в оборонній сфері, розвитку співробітництва в рамках європейських і євроатлантичних структур безпеки, співробітництва в рамках британсько-французької Ініціативи з посилення вертолітної спроможності ЄС, НАТО та ООН.


Також сторони обміняються досвідом вирішення проблеми забезпечення житлом військовослужбовців.


30 липня Державний секретар Міністерства оборони Угорської Республіки пані Агнеш Вадаї планує зустрітися з керівництвом Міністерства закордонних справ України.


Візит угорської військової делегації на чолі з Державним секретарем Міністерства оборони Угорської Республіки пані Агнешею Вадаї в Україну триватиме до 30 липня.


 


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9457. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект