НОВИНИ

29.07.2009 | Нижня палата італійського парламенту ухвалила "антикризовий" закон
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Нижня палата італійського парламенту ухвалила "антикризовий" закон - низку заходів з виходу з економічно-фінансової кризи. За документ проголосували 285 депутатів, проти - 250.Одним із головних пунктів закону є впровадження так званого "податкового щита" для нелегально вивезених з країни капіталів. Передбачається, що до квітня наступного року можна буде повернути до Італії, заплативши певний податок, капітали, що були незаконно виведені за межі ЄС або просто легалізувати їх, якщо йдеться про інші країни спільноти.


Іншим пунктом закону планується поступово підвищити пенсійний вік. Так, з 1 січня 2015 року він збільшиться на три місяці. Крім того, буде збільшений пенсійний вік жінок, що працюють у держструктурах. Шляхом поступових підвищень протягом наступних 9-ти років його передбачається довести до 65-ти років.


Норма, що стосується легалізації працюючих у сім'ях хатніх помічниць та доглядальниць, була доповнена пунктом про відповідальність. Отже, той, хто подає документи на легалізацію "фальшивої" доглядальниці, ризикує отримати до 6 років тюрми. Крім того, встановлюється певний рівень статків для роботодавців домашнього персоналу: необхідний річний дохід у розмірі 20 тис. євро для самотньої людини або 25 тис. євро - на родину.


Тепер закон переходить на розгляд до Сенату. Передбачається, що остаточне рішення по ньому буде прийняте до літніх парламентських канікул.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1090. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект