НОВИНИ

28.07.2009 | Парламент Болгарії затвердив Бойко Борісова на посаді прем'єр-міністра
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Народні збори Болгарії затвердили прем'єр-міністром країни лідера парламентської партії ГЕРБ Бойко Борісова. З 240 депутатів його кандидатуру підтримало 162, проти висловилися 77 депутатів, стримався - один.


 


Бойко Борісов представив парламенту нову структуру Ради міністрів РБ, його персональний склад і програму дій. Серед пріоритетів нового кабміну - виконання антикризової програми, підвищення добробуту людей, боротьба з корупцією й організованою злочинністю, повернення довіри до Болгарії з боку Європейського Союзу.


У новому кабінеті буде два віце-прем'єри, які одночасно виконуватимуть функції міністрів, - це Цвєтан Цвєтанов (міністр внутрішніх справ РБ) і Сімеон Дянков (міністр фінансів).


У новому уряді Болгарії буде 16 міністрів, один із яких залишиться "без портфеля". Він відповідатиме за роботу з болгарами, що проживають за кордоном. Новий прем'єр ліквідував міністерства з надзвичайних ситуацій і державної адміністрації й адміністративної реформи. Міністерство економіки та енергетики надалі називатиметься Міністерством економіки, енергетики і туризму. Міністерство спорту і молоді тепер називатиметься Міністерством фізичної культури і спорту.


При Раді міністрів буде створено самостійну ланку, яка контролюватиме надходження, витрати і засвоєння європейських фондів.


Прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борісов і нові міністри принесли присягу на вірність Болгарії, її народу.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект