НОВИНИ

27.07.2009 | Аналітики застерігають Волл-стріт від ейфорії
Джерело - УНІАН

Аналітики застерігають Волл-стріт від ейфорії на тлі зростання до річного піку основних фондових індексів за підсумками оголошених на минулому тижні банками і найбільшими корпораціями квартального прибутку.


Звіти про квартальний прибуток більше 70% американських компаній перевершили очікування ринку і прогнози аналітиків, зазначає інвестиційна Jefferies & Co.


Індекс Dow Jones на минулому тижні вперше перевищив психологічну позначку в 9 тисяч пунктів, закривши тижневі торги на рівні 9.093,24 пункта.


Індекс Wilshire 5000 Total Market Index, який оцінює динаміку 5 тисяч компаній, акції яких є в обігу на біржах, зростав минулого тижня день за днем, відігравши Уолл-стрітові за тиждень 500 мільярдів доларів.


Інвестори дещо збадьорилися за дві тижня від зростання ринку, 44% учасників інтерактивного опитування CNN у п`ятницю заявили, що збільшили свій інвестиційний портфель за останні дні, хоча 56% продовжують вичікувати.


Більшість компаній заявили, що прибутку досягнуто за рахунок скорочення внутрішніх видатків, в першу чергу за рахунок масових звільнень.


"Чиєсь скорочення видатків означає, що хтось втрачає робочі місця, заявив в ефірі CNN глава інвестиційного офісу компанії Tradition Capital Management Бен Холлібартон.


На його думку, зростання безробіття в другому півріччі та пригнічені настрої споживачів підривають надії на значне оздоровлення економіки США.


"Впадати в ейфорію дуже рано", - зазначається в коментарі інвестиційної компанії Nomura International.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2904. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект