НОВИНИ

27.07.2009 | Цього тижня Єврокомісія та міжнародні фінансові інституції перевірятимуть реальні потреби України у резервах газу
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Наступного тижня Єврокомісія разом із міжнародними фінансовими інституціями перевірятиме реальні потреби України у резервах газу.Про це йдеться у заяві, яку вчора ввечері розповсюдив серед журналістів у Брюсселі речник Єврокомісії Марк Грей за підсумками третього раунду технічних консультацій з вирішення питання щодо надання Україні кредиту для сплати за постачання російського газу.


Цей захід проходив у Києві за участю представників НАК "Нафтогаз України", Європейської Комісії, ЄБРР, МВФ, Світового банку та європейської газової промисловості.


"Ми досягли доброго прогресу. Сторони близькі до згоди щодо необхідих короткострокових та середньострокових зобов'язань української влади щодо реформування українського газового сектору, що дасть змогу міжнародним фінансовим інституціям підготувати пакет підтримки для України. Він буде створений як для вирішення труднощів із закачуванням запасів російського газу у середньостроковій перспективі, так і для забезпечення реформ і модернізації у газовому секторі. Сторони продовжать інтенсивну роботу вже наступними днями", - зазначив речник Єврокомісії.


Він повідомив також, що Єврокомісія наступного тижня мобілізує технічну верифікаційну команду для перевірки потреб у закачуванні газу у сховища. Ця команда працюватиме у тісному контакті з підготовчими групами міжнародних фінансових інституцій.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект