НОВИНИ

27.07.2009 | Росія не вважає "доцільним" йти з Севастополя у 2017
Джерело - Українська правда

Головнокомандуючий ВМФ Росії адмірал Володимир Висоцький вважає, що РФ доцільно залишити частину флоту в Севастополі після 2017 року.


"Нам би, на наш погляд, доцільно було залишити частину сил Чорноморського флоту в Севастополі після 2017 року", - сказав він журналістам у Севастополі у неділю.


 


"Ми говоримо про те, що Севастополь для нас, на жаль, не є головною базою ЧФ, як це в угоді 1997 року записано, але є основною базою", - зазначив адмірал.


"Безумовно, над цим треба працювати. Але це тільки за згодою, разом з українською стороною", - підкреслив Висоцький.


Головком ВМС РФ відзначив, що заяви з приводу неможливості продовження термінів перебування ЧФ РФ в Севастополі звучать з вуст політиків.


"Позиція керівництва України однозначна: ніхто ніде однозначно не казав, що до 2017 року ВМС Росії в частині, що стосується ЧФ, із Севастополя піде", - сказав він.


Говорячи про заяви політиків, які відкидають можливість продовження термінів перебування ЧФ у Криму, Висоцький підкреслив: "Треба розуміти, що в даному випадку ця політика непродумана, недалека і ні до чого доброго не призведе".


"Треба розуміти, що ніхто, ніде і ніколи з позиції сили з ВМФ Росії не говорив і говорити не буде", - додав він.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9221. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект