НОВИНИ

27.07.2009 | США: Росія трималась за пережитки минулого
Джерело - Українська правда

Віце-президент США Джозеф Байден вважає, що переосмислити свою політику і вийти на шлях скорочення ядерного арсеналу Росію змусили серйозні економічні проблеми.


Про це він заявив в інтерв'ю "Wall Street Journal".


Нестабільна економіка та прагматичність російських лідерів змушують Москву домовлятися про скорочення ядерних озброєнь, заявив Байден, який нещодавно був з візитом в Україні та Грузії.


"Населення Росії скорочується, її економіка і банківський сектор занепадають, інфраструктура "не переживе наступних 15 років", - вважає віце-президент США.


"Москва перебуває в ситуації, коли світ довкола неї змінюється, вона ж трималась за пережитки минулого, за щось нежиттєздатне", - сказав Байден.


"Зненацька на них наче найшло прозріння: "Стоп, ми ж не хочемо загрожувати своїм сусідам? Ні. Вони не можуть витримати", - наголосив він.


Віце-президент підкреслив прагматизм російської влади: "Ці хлопці не якісь там ідеологи з посереднім інтелектом, вони зрештою цілком прагматичні."


У свою чергу, помічник президента РФ Сергій Приходьмо заявив, що критичні заяви на адресу Росії з боку Байдена, зроблені на тлі усталеної конструктивної атмосфери у двосторонніх відносинах, ставлять питання про те, хто дійсно в США визначає зовнішню політику.


"Виникає питання: хто визначає зовнішню політику США - президент або, нехай і шановні, але члени його команди. А то це ми вже проходили", - сказав він.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект