НОВИНИ

08.07.2004 | Соціалісти визначилися зі своїм кандидатом на посаду Президента Європарламенту
Джерело - Євроатлантична Україна

Технічна домовленість між двома найбільшими групами в Європарламенті фактично досягнута. Соціалісти 6 липня обрали іспанського депутата Жозефа Боррелля як свого кандидата на посаду Президента Європарламенту на першу половину терміну – два з половиною роки. Колишній міністр транспорту Боррелль представляв іспанський Парламент в Європейському Конвенті з майбутнього Європи, повідомляє.


В свою чергу, лідер групи Європейської Народної Партії знову був переобраний на свою посаду під час зібрання партійної групи в Будапешті, де обговорювалася стратегія дій партії на період 2004-2009 років. Питання того, хто очолить Європейський Парламент буде близько до свого вирішення на наступному тижні.


На початку тижня соціалісти переважною кількістю голосів обрали своїм фракційним лідером представника Німеччини Мартіна Шульга. Віце-президентом групи став французький депутат Харлем Дезір.


Таким чином, вплив Німеччини в Європейському Парламенті буде вкрай високим. Німецькі депутати очолять дві найбільші групи в Європарламенті, які разом будуть мати подавляючу кількість голосів. Хоча, видається, що по більшості принципових питань, іх позиції будуть суттєво відмінними.   | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект