НОВИНИ

27.07.2009 | Ніколя Саркозі опинився у лікарні
За матеріалами - Української служби ВВС

Президент Франції Ніколя Саркозі опинився у лікарні після інциденту, який стався з ним під час тренувань в його літній резиденції, Версальському палаці під Парижем.На військовому вертольоті його було терміново перевезено до лікарні у Париж, де він зараз проходить медичне обстеження і загалом, як повідомляють, вже почуває себе добре. До лікарні на мотоциклі невдовзі прибула його дружина Карла Бруні.


Причиною несподіваного нездужання 54-річного Саркозі називають розлади у нервовій системі. Британські газети написали проте, що він втратив свідомість під час кросу.


На початку липня французький лідер пройшов обстеження, яке показало, що в нервово-судинною проблемою у нього все в нормі.


Інциденту передувало інтенсивне 45-хвилинне тренування, і тому не виключено, кажуть коментатори, що втрата свідомості була пов"язана саме з цим.


Саркозі, відомий своєю життєдайною енергією, регулярно займається спортом: бігає та їздить на велосипеді.


У минулому стан здоров"я французьких президентів тримався у неабиякій таємниці. Після смерті президента Міттерана французи з подивом дізнались про те, що в останні роки він хворів на рак.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект