НОВИНИ

24.07.2009 | Американська розвідка допускає, що син Усами бен Ладена загинув під час ракетного удару
Джерело - УКРІНФОРМ

Син лідера угрупування "Аль-Каїда" Усами бен Ладена - Саад - з великою часткою ймовірності міг загинути у Пакистані під час ракетного удару, здійсненого безпілотним літаком на початку року. Такі дані тільки тепер з'явилися у західних ЗМІ і були опубліковані, як стверджується, з посиланням на анонімне джерело у розвідслужбах США.Саад бен Ладен, за даними американської розвідки, перебрався до Пакистану після кількох років домашнього арешту в Ірані. Джерело повідомляє, що американська розвідка на "80-85 відсотків" упевнена у тому, що Саад бен Ладен, загинув, додаючи, що сам по собі син бен Ладена не був метою спецслужб, а просто "опинився не у той час і не у тому місці".


Тим часом, залишається поки що не з'ясованим, чи був Саад бен Ладен поруч зі своїм батьком на момент смерті. За словами джерела, він не грав серйозної ролі у "Аль-Каїді", однак брав участь в її діяльності.


Безпілотні літальні апарати США з ракетами на борту патрулюють афгано-пакистанський кордон, пролітаючи над пуштунськими селами у пошуках бойовиків. Літак-розвідник Predator (Хижак) може нести дві протитанкові ракети Hellfire і залишатися у повітрі до 24 годин, передаючи інформацію за допомогою відеокамер.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект