НОВИНИ

23.07.2009 | Джо Байден веде переговори у Тбілісі
За матеріалами - Української служби ВВС

Американський віце-президент Джо Байден проводить переговори у Грузії, на яких, як очікують, президент Міхаїл Саакашвілі попросить надати його країни устаткування і людей для патрулювання кордонів з двома самопроголошенними регіонами Грузії - Південною Осетією та Абзахією, які користуються підтримкою Росії.Раніше пан Байден заявив, що США підтримують територіальну цілісність Грузії, але будь-яка допомога має супроводжуватися проведенням реформ.


Росія погрожує конкретними заходами


Росія висловила глибоке занепокоєння з приводу намірів Грузії щодо переозброєння її війська і заявила, що вживе конкретних заходів, аби запобігти реалізації таких планів.


У коментарі, які - як передає кореспондент Бі-Бі-Сі, можуть призвести до посилення напруженності між двома країнами, - заступник російського міністра закордонних справ Григорій Карасін зазначив, що Грузія планує "провокаційні дії" напередодні річниці війни між двома країнами.


З ким ти, Білорусь?


Білорусь наказала своїм громадянам дотримуватися грузинських законів і подорожувати до суперечливих регіонів Абхазії та Південної Осетії лише з території Грузії.


На думку оглядачів, подібні рекомендації, як виглядає, можуть свідчити про підтримку Білоруссю територіальних претензій Тбілісі на Південну Осетію та Абхазію.


 Джо Байден


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект