НОВИНИ

23.07.2009 | Рейтинг правлячої у Польщі партії "Громадянська Платформа" найнижчий з моменту останніх виборів - дослідження
Джерело - УКРІНФОРМ

Рейтинг правлячої у Польщі партії "Громадянська Платформа" (РО) є найнижчим з моменту проведення останніх парламентських виборів у жовтні 2007 року. Однак навіть при значному падінні підтримки населення, політична сила прем'єр-міністра Дональда Туска набагато випереджає свого найближчого конкурента - пропрезидентську "Право та Справделивість" (PiS).


Як свідчать дані опитування, проведеного центром громадських досліджень PBS DGA для "Газети Виборчої", за РО сьогодні готові проголосувати 45% поляків, що на 5% менше ніж два тижні тому.


Зниження впливовості правлячої політичної сили експерти пов'язують з непопулярними кроками уряду по заощадженню державних коштів у світлі економічної кризи. Опозицією економія коштів урядом подається, як "заощадження за рахунок бідних". Крім того, не на користь партії й скандал, щодо розгорівся навколо видачі у розпал кризи багатотисячних премій керівництву відповідальної за організацію Євро-2012 в РП проурядової Спілки "PL.2012".


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект