НОВИНИ

23.07.2009 | Стан здоров'я Генерального Секретаря НАТО Яапа де Хооп Схеффера покращився
Джерело - УКРІНФОРМ

Стан здоров'я Генерального Секретаря НАТО Яаапа де Хооп Схеффера, який потрапив до лікарні після виявлення тромбу в одній із серцевих артерій, зараз поліпшується.Про це вчора в Брюсселі журналістам повідомив речник Альянсу Джеймс Апатурай. "Буквально годину тому я зустрічався з Генеральним секретарем, він почувається добре, і його стан поліпшується. Генеральний Секретар НАТО перебуває у доброму настрої. Як очікується, він вийде з лікарні за кілька днів, які є необхідними для проведення спостережень", - сказав речник Альянсу.


Він висловив тверду впевненість, що Яаап де Хооп Схеффер повернеться до робочого кабінету ще до завершення терміну його повноважень. Новий Генеральний Секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен має офіційно посісти цю посаду і прибути до штаб-квартири НАТО 3 серпня поточного року.


Говорячи про стан здоров'я Яаапа де Хооп Схеффера, Джеймс Апатурай навів слова одного з лікарів шпиталю, який зазначив, що процес лікування Генерального Секретаря просувається успішно, і після завершення курсу "він вийде з лікарні "краще, ніж новий".


Речник Альянсу не підтвердив і не спростував інформацію, що Генеральний Секретар НАТО ще й досі знаходиться у відділенні інтенсивної терапії.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2699. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект