НОВИНИ

22.07.2009 | Німецькі ліберали бачать Україну в ЄС у довгостроковій перспективі
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Німецька Вільна демократична партія (ВДП) бачить Україну повноцінним членом Європейського Союзу у довгостроковій перспективі. На цьому наголошується у передвиборчій програмі партії.Німецькі ліберали виступають за подальше розширення ЄС. Це закріплено у програмі ВДП, з якою вона йде на парламентські вибори 27 вересня. Першочергово наголошується на праві Хорватії стати членом європейського співтовариства, а також Ісландії, Норвегії та Швейцарії, якщо ті того забажають. Туреччину найближчими роками ліберали у ЄС поки не бачать. Стосовно балканських країн ВДП виступає за надання їм коротко- та довгострокової перспективи вступу в ЄС. "Довгострокова перспектива діє і для України", - підкреслюється у документі.

Вільна ліберальна партія на чолі з Гідо Вестервеллє є третьою за популярністю партією у Німеччині. Як свідчать останні соцопитування, за неї готові проголосувати 14% виборців. Консервативний блок партій ХДС/ХСС на чолі з канцлером Ангелою Меркель, якому пророкують перемогу на виборах у вересні, заявив про бажання об'єднатися з ВДП у коаліцію. У такому разі представник ліберів претендує на посаду віце-канцлера та глави німецького МЗС у новому уряді.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект