НОВИНИ

21.07.2009 | Діяльність Барака Обами на посаді президента США втрачає підтримку американців - результати опитування
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Діяльність Барака Обами на посаді президента США поступово втрачає підтримку американців. Про це свідчать результати опитування, проведеного авторитетним столичним виданням The Washington Post спільно з телекомпанією ABC.


В той час, як у Конгресі тривають слухання щодо реформи системи охорони країни, підтримка населенням ініціатив Білого Дому у цьому напрямку вперше опустилася нижче позначки в 50%.


Рівень схвалення політики президента щодо відновлення після глибокої кризи та дефіциту федерального бюджету також помітно знизився протягом літніх місяців на фоні зростання занепокоєння економічною ситуацією в державі. Трохи більше половини опитаних задоволені тим, як нове керівництво намагається боротися з безробіттям та іншими ознаками нестабільності. 46% респондентів вважають діяльність малоефективною, що на 5% більше порівняно з попереднім опитуванням.


49% американців не подобається ситуація, за якої дефіцит державного бюджету зростає надзвичайно швидкими темпами і сягає рекордних показників. Натомість 43% вважають, що адміністрація мала вжити рішучих заходів, на які витрачаються додаткові кошти платників податків.


Загалом діяльність Барака Обами на посаді глави Білого Дому все ще схвалюють 59% опитаних. На думку аналітиків, це досить непоганий показник. Водночас вони вказують на той факт, що вперше від часу інавгурації рейтинг глави держави опустився нижче 60% і лише за місяць знизився на 6 пунктів. 37% респондентів зізналися, що незадоволені політикою президента, до того ж більшість з них (28%) "сильно" не схвалюють курс адміністрації.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект