НОВИНИ

21.07.2009 | Гарантії безпеки України залишаються на папері – заступник Богатирьової
За матеріалами - 5 каналу, Української правди

В українсько-американських відносинах може йти мова лише про розвиток всебічного співробітництва.


Про це заявив перший заступник секретаря Ради нацбезпеки та оборони Володимир Огризко в ефірі 5 каналу, коментуючи візит в Україну віце-президента США Джозефа Байдена.


"Це справді один з найвпливовіших політиків у теперішній адміністрації США, якому повністю довіряє президент США, і який тут для того, щоб розставити всі крапки над "і", які з'явилися у деяких ЗМІ після візиту Барака Обами до Москви", - сказав він.


"Дехто з оточення російського прем’єра почав говорити про те, що, начебто, президент США погодився на те, що Росія буде мати якісь особливі інтереси на пострадянському просторі", - нагадав Огризко.


Також він зазначив, що "Україна й США повинні звірити годинники, і подумати спільно, яким чином знайти відповідь на ті виклики безпекового плану, з якими стикаються всі, і, у тому числі, Україна".


"Після того, як у грудні місяці припинить дію угода по скороченню наступальних озброєнь, Україна залишиться наодинці зі своїми безпековими проблемами", - зазначив Огризко.


"Хоча свого часу ми віддали ядерну зброю, нам, начебто, надали будапештські гарантії, але, насправді, вони залишаються більше на папері", - вважає він.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект