НОВИНИ

17.07.2009 | США можуть збільшити військовий контингент в Афганістані до кінця року - міністр оборони Роберт Гейтс
Джерело - УКРІНФОРМ

Сполученим Штатам Америки може знадобитися більше військовослужбовців в Афганістані, ніж передбачалося. Про це заявив міністр оборони США Роберт Гейтс під час відвідання військової бази Fort Drum (штат Нью-Йорк). Він не виключив, що додаткові сили буде направлено в регіон до кінця поточного року.


"Я думаю, що збільшення контингенту, додатково до 68 тисяч, буде незначним. Ймовірно, це відбудеться до кінця року", - уточнив глава Пентагону. Водночас Роберт Гейтс зазначив, що вважає за доцільне збільшити загальну чисельність американської армії. На його переконання, необхідно два роки, аби мінімізувати стрес від двох військових операцій, які ведуть збройні сили США.


Білий Дім уже затвердив рішення, що до кінця року загальна кількість військовослужбовців в Афганістані має досягти 68 тисяч.


Нагадаємо, навесні 2009 року вирішено відправити до регіону 21 тис. американських військовиків. З подальшими кроками в цьому напрямку адміністрація мала намір зачекати принаймні до початку наступного року. Однак речник Пентагону Джефф Моррел зазначив, що глава оборонного відомства підтримує оцінку нового командувача в Кабулі генерала Стенлі Мак-Крістала щодо необхідності збільшення людських і матеріальних ресурсів.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9895. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект