НОВИНИ

16.07.2009 | Візит в Україну віце-президента США матиме важливе значення для розвитку українсько-американського діалогу на найвищому рівні
За матеріалами - УНІАН

Оскільки у стосунках України і Сполучених Штатів Америки немає глобальних проблем, візит 20-22 липня в нашу державу віце-президента США Джозефа Байдена матиме важливе значення для продовження позитивного розвитку українсько-американського діалогу на найвищому рівні. На цьому під час сьогоднішнього брифінгу наголосив заступник глави Секретаріату Президента Андрій Гончарук.


А.Гончарук звернув увагу на те, що це буде перший візит до нашої країни представника найвищого рівня нової Адміністрації Сполучених Штатів Америки. Посада віце-президента в системі державної влади США є другою після президента.


Заступник глави Президентського Секретаріату зазначив, що планується, що під час цього візиту буде обговорено низку важливих питань, зокрема, блок питань безпекового характеру. Те, що стосується продовження реалізації домовленостей, досягнутих із попередньою американською адміністрацією, зокрема, зафіксованих у Хартії Україна - США про стратегічне партнерство від 19 грудня 2008 року.


Увага буде приділена обговоренню подальшої співпраці України з Міжнародним валютним фондом. Окрім того, Джозеф Байден та Віктор Ющенко мають обговорити питання щодо подальшого налагодження контактів президентів України та США, тобто майбутнього візиту глави Української держави в Сполучені Штати Америки, або ж візиту Президента Барака Обами до нашої країни. "Не знаю, чи буде досягнуто остаточного рішення щодо форми, але серйозна розмова з цього приводу буде", - запевнив Андрій Гончарук.


Зважаючи на те, що Джозеф Байден приїде в Україну на запрошення Віктора Ющенка, наголосив заступник глави СП, основні його зустрічі будуть проведені саме із главою української держави. Окрім того, віце-президент США зустрінеться з Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко, ймовірно, з деякими нашими парламентаріями. Також Джозеф Байден планує провести зустріч із американськими бізнесменами, які працюють в Україні. "Це буде певний замір клімату, температури в Україні", - сказав він.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект