НОВИНИ

16.07.2009 | Візит в Україну віце-президента США матиме важливе значення для розвитку українсько-американського стратегічного партнерства
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Відвідання України віце-президентом США засвідчує важливість нашої держави як стратегічного партнера США у регіоні Східної Європи. На цьому наголосила прес-секретар Президента Ірина Ванникова, коментуючи візит Джозефа Байдена в Україну, що відбудеться наступного тижня.


Це перший візит до України представника найвищого рівня нової Адміністрації США. Посада віце-президента в системі державної влади США є другою після Президента.


Прес-секретар наголосила, що цей візит відіграє важливе значення для розвитку двостороннього політичного діалогу та українсько-американського стратегічного партнерства, для продовження реалізації домовленостей, досягнутих із попередньою американською Адміністрацією, зокрема, зафіксованих у Хартії Україна-США про стратегічне партнерство від 19 грудня 2008 року.


І.Ванникова наголосила, що результати відвідання Джозефом Байденом нашої держави слугуватимуть основою для розвитку відносин США з Україною, що позитивно вплине на ситуацію в регіоні.


За її словами, у зв'язку з цим до візиту очікується пильна увага як в Україні, так і за кордоном. "Візит віце-президента США відкриває можливості для конкретних кроків у забезпеченні національної безпеки України і поглиблення співробітництва у низці інших важливих сфер, зокрема - у сфері енергетики, підтримки євроатлантичної інтеграції України, у питаннях співпраці в галузях безпеки та оборони", - додала прес-секретар Глави держави.


Віце-президент США Джозеф Байден приїде в Україну на запрошення Президента Віктора Ющенка.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект