НОВИНИ

16.07.2009 | ЄС скликає нову "газову" зустріч
За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Європейський Союз намагається унеможливити повторення газової кризи та продовжує спроби знайти рішення для того, щоб Україна була спроможною сплачувати за газ.


Представники України, Росії та міжнародних фінансових інституцій мають зібратися  у п'ятницю на зустріч у Брюсселі. Про це повідомив представник Європейської Комісії у середу в бельгійській столиці.


Європейський Союз  хоче  краще підготуватися до ймовірної загрози такої газової кризи, що була на початку року. «Повторення подібної кризи не можна виключати», - цитує агентство AFP документ Єврокомісії. Забезпечити вихід з таких ситуацій мають нові плани дій для  таких крайніх випадків.


З огляду на  загрозу можливої нової газової кризи і дедалі більшу залежність від  імпорту блакитного палива  існуючі заходи з недопущення  критичних ситуацій є недостатніми, зазначається у документі.  Тому всі країни-члени ЄС мають протягом року розробити нові плани на випадок надзвичайних ситуацій. При чому, пропозиції повинні  враховувати і можливі наслідки для сусідніх країн. Європейська Комісія ж має розробити загальноєвропейський план.


 

| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект