НОВИНИ

15.07.2009 | США критикують Росію за візит Медведєва до грузинського регіону
Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

Приїзд президента Росії Дмитра Медведєва в понеділок до грузинського сепаратистського регіону Південної Осетії не був «кроком уперед до відновлення стабільності» на Кавказі, заявив учора журналістам речник Державного Департаменту США Іан Келлі.


Він констатував, що між Сполученими Штатами і Росією, «очевидно», далі залишаються розбіжності стосовно Грузії, і ці «фундаментальні» розбіжності якраз і підкреслив сам факт візиту російського керівника.


Речник нагадав, що президент США Барак Обама нещодавно під час перебування в Москві вкотре повторив свою підтримку територіальній цілісності Грузії і що «незалежність» Абхазії й Південної Осетії не визнає ніхто в світі, крім Росії й Нікарагуа.


США продовжують закликати Росію поважати суверенітет і територіальну цілісність Грузії й виконувати умови угоди про припинення вогню, заявив Келлі.


Один із пунктів цієї умови – виведення російських військ із усієї території Грузії.


Росія після минулорічної війни проти Грузії визнала «незалежність» двох сепаратистських грузинських регіонів, Абхазії й Південної Осетії, і ввела до них свої війська й тепер заявляє, що та угода не стосується цих «держав».| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7388. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект