НОВИНИ

15.07.2009 | Уряд ухвалив проект указу Президента про затвердження Річної національної програми з підготовки України до набуття членства в НАТО
За матеріалами - УКРІНФОРМ "Україна-НАТО"

Уряд ухвалив проект указу Президента "Про затвердження Річної національної програми з підготовки України до набуття членства в Організації Північноатлантичного договору" і передав його на розгляд Президента України.Про це в Івано-Франківську під час виступу на семінарі з питань євроатлантичної інтеграції заявив заступник міністра Кабінету Міністрів України Володимир Федорчук. Згаданий захід за участю представників місцевої влади, громадських організацій та науковців області було організовано під егідою Координаційного бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України спільно з Івано-Франківською облдержадміністрацією.


Володимир Федорчук зауважив, що Річна національна програма набуде чинності тільки після підписання відповідного Указу Президентом України.


"Цьому передували тривалі і непрості переговори з узгодження тексту Програми як в державі, так і з стороною НАТО. Сьогодні зазначений проект Указу переданий на розгляд Президента України і, сподіваюся, вже незабаром ми зможемо керуватися новим юридичним інструментом у відносинах з НАТО та здійснювати необхідні реформи практично у всіх сферах нашого життя," - сказав урядовець.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект