НОВИНИ

14.07.2009 | Канцлер ФРН та президент Росії обговорять, зокрема. "газове питання" під час зустрічі в Мюнхені
Джерело - УКРІНФОРМ

Президент Російської Федерації Дмитро Медведєв та канцлер Німеччини Ангела Меркель проведуть зустріч у рамках 11-х російсько-німецьких міждержавних консультацій, які пройдуть 16 липня в замку Шляйсхайм під Мюнхеном. Як стало відомо власному кореспондентові УКРІНФОРМу з німецьких урядових кіл, "газове питання" буде однією з ключових тем переговорів лідерів двох держав.


Серед офіційних тем зустрічі російського президента та німецького канцлера - поглиблення двосторонніх відносин, стосунки ЄС із Росією, пошук шляхів виходу зі світової фінансової та економічної кризи, енергетична безпека та захист клімату. Сторони планують також обговорити позиції стосовно іранської ядерної програми, атомної політики Північної Кореї та ситуації на Близькому Сході.


Між тим, серед актуальних проблем, які обговорюватимуться лідерами РФ та ФРН поза офіційною програмою, німецька преса називає "газове питання". У Німеччині побоюються повторення "газового конфлікту" між Києвом та Москвою взимку цього року, що може призвести до перебоїв із постачанням блакитного палива до Європи. Тому "газова тематика" залишається надзвичайно актуальною і безумовно порушуватиметься на переговорах у Мюнхені, впевнені у Берліні.


Після закінчення міждержавних консультацій А.Меркель та Д.Медведєв візьмуть також участь у дискусії в рамках 9-го засідання російсько-німецького громадського форуму "Петербурзький діалог".


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6276. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект