НОВИНИ

14.07.2009 | Саакашвілі вважає, що Медведєв вчинив аморально
За матеріалами - Української правди, ВВС

Президент Грузії Михайло Саакашвілі різко розкритикував рішення російського президента Дмитра Медведєва нанести візит до Південної Осетії.


На думку грузинського лідера "те, що сталося, увійде в історію російської дипломатії як ганебний і аморальний прецедент"


Візит Медведєва, на думку президента Грузії, "аморальний тому що, мабуть, його провезли через руїни грузинських і осетинських сіл".


Це перша поїздка глави російської держави у республіку, незалежність якої Москва визнала у 2008 році. Крім Росії, незалежність території, яка відкололася від Грузії не визнана жодною державою світу.


Віце-прем'єр Грузії, держміністр з питань реінтеграції Темур Якобашвілі назвав дії Росії провокацією.


"Це більше символічний візит в день підписання "Набукко", який не робить честі Російської Федерації. Про який економічний розвиток може йти мова в регіоні (Південної Осетії), де залишилося 15 тисяч осіб, де відбулася етнічна чистка? Це явно провокаційні дії", - заявив грузинський міністр.


Як відомо, раніше Медведєв прибув з візитом до Південної Осетії.


"Я хотів би висловити вам вдячність за те, що ви запросили мене відвідати нову країну, нову державу - Південну Осетію, яка виникла в результаті драматичних подій, і яку дійсно російський народ підтримав у важку хвилину", - заявив Медведєв на зустрічі з президентом Південної Осетії Едуардом Кокойти.


За його словами, у Росії є "цілий ряд проектів з відновлення економіки і соціальної сфери республіки", а також "необхідність підтримувати співробітництво в оборонній сфері, і відповідні договори у цій сфері".


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7875. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект