НОВИНИ

10.07.2009 | Яценюк переконаний, що світова економічна криза триватиме ще мінімум рік, а в Україні – не менше двох
За матеріалами - Української правди

Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк переконаний, що світова економічна криза триватиме ще мінімум рік, а в Україні – не менше двох.


Про це він заявив 9 липня після засідання Дипломатичного клубу, повідомляє прес-служба "Фронту змін".


"Почнемо з того, що ми ще не досягнули дна кризи. Йдеться не лише про Україну, а й світ загалом… На мою думку, криза у світі триватиме ще мінімум рік. Між світом і Україною є певний часовий розрив. Тобто якщо світ вийде з кризи у 2010 році, то Україна почне виходити 2011-го", – наголосив Яценюк.


 


За його словами, сьогодні політики – як українські, так і світові – не вживають жодних превентивних заходів, а займаються популізмом.


"Цікаво, що світові лідери зустрічаються чи не кожні три місяці, а користі від цих зустрічей, м’яко кажучи, мало. Зазвичай чуємо лише політичні заяви про те, що колись буде краще. Більше того, ніхто не знає як цього "кращого" досягти. Головний рецепт – українській і світовій політиці треба позбутися популістських "дідів морозів і снігуроньок", - зазначив політик.


"Майбутнє залежить тільки від того, чи здатні ми це зрозуміти. Популізм дуже дорого коштуватиме – потім не буде ні України, ні економіки, ні бюджету, ні підприємств, – не буде нічого. Але на дуже короткий період часу все це красиво виглядатиме. Тому як ми голосуємо – в такій країні і з такою економікою житимемо", – підкреслив Яценюк.


Також лідер "Фронту змін" додав, що нині Україні потрібно шукати відповідь на кризу всередині держави.


"Україна стикнеться ще з однією хвилею кризи. Як правило, ця хвиля виникає восени. Але зараз не зроблено нічого навіть для того, щоби вжити певних превентивних заходів, щоб максимально зменшити негативний ефект від цієї кризи. Але після темного періоду обов’язково настане світлий", – підсумував він.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект