НОВИНИ

10.07.2009 | Третій день самміту G8 присвячений проблемам Африканського континенту
Джерело - УКРІНФОРМ

Проблеми африканських держав стануть однією з основних тем, винесених на порядок денний третього дня роботи саміту "Великої вісімки" в італійському місті Аквілі.


Серед основних питань, винесених сьогодні на обговорення, стануть проблеми водних ресурсів і санітарії в африканських країнах, протидія глобальній продовольчій кризі, у тому числі через створення сучасної інфраструктури сільського господарства для досягнення самозабезпечення найбідніших країн.


Як відзначив один із представників Міжнародної продовольчої програми, "важливо, щоб конкретний мішок пшениці дійшов до конкретного фермера, який намагається розвивати місцеве виробництво продовольства. Це - питання стабільності, зайнятості, освіти. Секрет успіху в тому, аби максимізувати обсяги продовольчої допомоги у натуральному вигляді або фінансовій формі і при цьому досягти найбільшої ефективності допомоги".


Очікується, що лідери "Вісімки" повідомлять про виділення на цілі продовольчої допомоги найбіднішим країнам 15 млрд доларів США протягом трьох років.


Враховуючи характер обговорюваних питань, завершальний день саміту в Аквілі пройде в широкому форматі - за участі відразу двадцяти восьми країн і керівників восьми міжнародних організацій.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект