НОВИНИ

10.07.2009 | Президент Єврокомісії висловив готовність обговорити з політичними групами Європарламенту програму дій на 2009-2014 роки
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Чинний президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу висловив готовність обговорити з різними політичними групами Європарламенту власну політичну програму на період 2009-2014 років. Таку заяву Баррозу зробив після того, як Рада ЄС на рівні глав держав та урядів офіційно висунула його кандидатуру до призначення на посаду президента в Єврокомісії нового складу на наступні п'ять років.


 


У листі, який президент Єврокомісії направив до Європарламенту, він подякував країнам-членам за довіру і зазначив, що одностайна підтримка з боку керівників всіх 27 держав ЄС накладає на нього величезну відповідальність.


"Це, безумовно, є важливим кроком в усьому процесі. Але останнє слово належить Європарламенту. Я готовий взаємодіяти з політичними групами Європарламенту для обговорення тих політичних орієнтирів, які пропоную," - зауважив Баррозу.


Він наголосив на тому, що виклики, які постають перед Євросоюзом - від економічної та фінансової кризи до кліматичних змін та енергетичної безпеки - вимагають чіткого бачення, сильного Євросоюзу та ефективної співпраці між потужними євроінституціями.


"Переконаний, що я маю таке бачення та необхідний досвід для того, щоб очолити Єврокомісію в той час, коли вона долає ці виклики. Сподіваюся мати плідні обговорення у Парламенті," - сказав Баррозу.


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект