НОВИНИ

10.07.2009 | Рейтинг президента США скоротився
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент США Барак Обама продовжує користуватися значною підтримкою американців. Разом з тим, протягом останніх місяців помітно скоротилася кількість громадян, які вважають главу Білого Дому досить сильним лідером, аби подолати наслідки економічної кризи. Про це свідчать результати останнього соціологічного опитування, проведеного телекомпанією CNN та дослідницьким центром "Opinion Research Corp".Відповідно до оприлюдненого звіту, 72% опитаних підтвердили, що президент країни викликає у них довіру. На те ж саме питання 4 місяці тому позитивно відповіло на 3% більше американців, повідомляє компанія CNN.


64% респондентів вважають Барака Обаму "достатньо сильним, аби взяти під контроль кризу". З часу проведення подібного дослідження у лютому, цей показник скоротився на 9%.


"Рішучим лідером" главу Білого дому вважають 70% співвітчизників. На момент інавгурації президента на те ж саме питання відповіло на 10% респондентів більше.


"Попри те, що позиції президента як сильного лідера дещо зменшилися, він все ще досить впевнено тримається у цій категорії", - прокоментувала результати директор центру соціологічних досліджень CNN Кітінг Холланд. Однак, на її глибоке переконання, сміливі плани глави Білого Дому на майбутнє можуть перетворитися на його найслабше місце.


Лише 53% американців вважають, що їхній президент має чітку стратегію порятунку країни, що на 11% менше порівняно з попередніми опитуваннями. Половина респондентів вважають позитивним моментом для країни, що Конгрес контролюється демократами. 41% нічого доброго в цьому не бачать.


За даними CNN, опитування проводилося протягом 26-28 червня у телефонному режимі серед американців з різних куточків країни.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект