НОВИНИ

09.07.2009 | Лідери "Великої вісімки" зобов'язуються докласти зусиль до відновлення світового економічного зростання
Джерело - УКРІНФОРМ

У нинішній світовій ситуації "все ще існують суттєві ризики для фінансової та економічної стабільності". У зв'язку з цим країни "Великої вісімки" зобов'язуються "зробити всі можливі кроки для підтримання попиту та відновлення економічного зростання". Такими є основні положення чергового варіанту економічної декларації, над якою сьогодні працюють лідери G8 на саміті в італійському місті Аквіла.Перший день зустрічі на найвищому рівні присвячений питанням боротьби зі світовою економічною кризою. У цьому напрямку учасники запланували такі вектори діяльності, як встановлення загальних правил, боротьба із зонами "податкового раю" та пильна увага до ринку праці.


 У боротьбі із зонами "податкового раю" ключову роль світові лідери віддають ОБСЄ, яка вже склала їх "чорний список". Зокрема, передбачається полегшення процедури повернення капіталів, які нелегально утримуються за кордоном.


Крім того, G8 планує залучити допомогу Міжнародного валютного фонду до підготовки "стратегій виходу з кризи", коли з'являться чіткі сигнали економічного зростання.


Ще одним важливим аспектом є ринок роботи, адже "підтримка економіки відбувається шляхом більшої уваги до зайнятості та ситуації людей, які на власному досвіді переживають наслідки кризи". "Ми зобов'язуємося приділяти увагу соціальному розрізу кризи, ставлячи людину в центр проблеми", - наголошується в попередній економічній декларації лідерів "Великої вісімки".


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект